Next

Przewodni turystyczne od A do Z: Polska, Europa, Azja, Świat

15,00 120,00 
przewodniki turystyczne

Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Everest

115,70 

“Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Everest” to inspirujący przewodnik autorstwa Miłki Raulin, która podzieliła się swoją niezwykłą historią zdobywania najwyższego szczytu świata. Ta książka to pełna pasji i szczerości opowieść o tym, jak spełnić nierealne marzenia, będąc mamą nastolatka i pracując na etacie. Przygotuj się na podróż przez świat wysokogórskiej wyprawy, gdzie każdy krok jest wyzwaniem, a każde marzenie jest możliwe do spełnienia. Odkryj siłę marzeń i przekonaj się, że nigdy nie jest za późno, aby podążać za swoimi największymi pragnieniami.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
SKU: Everest-001 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Każdy z nas marzy o czymś wielkim. O spełnieniu swoich najskrytszych pragnień, o osiągnięciu celów, które wydają się nieosiągalne. Jednak to, co odróżnia marzycieli od tych, którzy naprawdę zdobywają Everest swoich marzeń, to konsekwencja. Konsekwencja jest matką sukcesu, a historia Miłki Raulin, autorki przewodnika “Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Everest,” jest doskonałym przykładem tego, jak marzenia mogą stać się rzeczywistością, jeśli tylko jesteśmy wystarczająco zdeterminowani.

Czomolungma, czyli Everest, to góra gór. To miejsce, które przyciąga jak magnes, fascynując swoją piękną, ale zarazem niebezpieczną naturą. Jest symbolem wytrwałości i determinacji wspinaczy, którzy pragną stanąć na szczycie Dachu Świata. Jednak Everest stał się także źródłem ogromnych zysków dla biznesu wspinaczki górskiej. Co roku wydawane są setki pozwoleń na wejście na szczyt, a ci, którzy chcą spełnić swoje marzenie o zdobyciu tej góry, muszą zainwestować niewyobrażalne sumy pieniędzy.

“Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Everest” to opowieść, która jest czasem zabawna, czasem wzruszająca, ale przede wszystkim szczera i wciągająca. To historia o tym, jak Miłka Raulin zdecydowała się urzeczywistnić pozornie nierealne plany, będąc mamą nastolatka i pracującą na pełny etat. To także relacja o przygotowaniach fizycznych, logistycznych, psychicznych i finansowych potrzebnych do stawienia czoła najwyższej, najtrudniejszej i najdroższej górze na świecie.

W “Siła Marzeń” czytelnik dowie się, jakie wyzwania czekają na wspinaczy w tzw. strefie śmierci na wysokościach ponad 8 000 metrów nad poziomem morza. To miejsce, gdzie wszystko staje się trudniejsze. Oddychanie staje się męczące, poruszanie się jest uporczywym wysiłkiem, trawienie jedzenia jest problemem, a ryzyko, ból, tęsknota za bliskimi i przekraczanie granic własnych możliwości to tylko niektóre składniki wysokogórskiej wyprawy.

Jednak “Siła Marzeń” to nie tylko opowieść o ekstremalnych wyzwaniach górskich. To także opowieść o wielkiej pasji, która napędzała Miłkę do działania. To inspiracja dla wszystkich tych, którzy marzą o spełnieniu swoich własnych marzeń, niezależnie od przeciwności losu. To historia o niepoddawaniu się i trwaniu w dążeniu do celu, nawet gdy wszystko wydaje się być przeciwko.

“Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Everest” to także przypomnienie, że niezależnie od wieku, płci czy sytuacji życiowej, marzenia z dzieciństwa nigdy nie powinny być porzucane. Autorka udowadnia, że można osiągnąć absolutnie wszystko, jeśli tylko masz wystarczająco dużo odwagi, determinacji i wiary w siebie.

Ta książka to nie tylko przewodnik dla tych, którzy marzą o zdobyciu Everest. To także historia, która pokazuje, że każdy z nas może spełnić swoje największe marzenia, jeśli tylko ma odwagę podjąć wyzwanie i działać konsekwentnie. To opowieść o sile marzeń i siły ludzkiego ducha.

Informacje dodatkowe

Autor

Miłka Raulin

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Everest”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping